Racers activator » Buď svůj
Racers activator

Toto cvičení vystřelí Vaši kondici a restartuje hlavu.

Rezervujte se na hodinu.

Nebyla nalezena žádná událost!

Rezervujte se na hodinu.

Úterý Listopad 19
19:00 - 20:00 Racers activator
Úterý Listopad 26
19:00 - 20:00 Racers activator
Úterý Prosinec 3
19:00 - 20:00 Racers activator
Úterý Prosinec 10
19:00 - 20:00 Racers activator
Nebyla nalezena žádná událost!

Co to je RACERS ACTIVATOR?
Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž a posilování. Tímto tréninkem docílíte zlepšení fyzičky, zpevnění postavy a dobrý pocit z vlastního těla. Tento speciální kruhový trénink vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.
Pokud chceš zažít něco originálního měl bys vyzkoušet právě náš trénink RACERS ACTIVATOR. Během tohoto tréninku si vyzkoušíte cvičení v intervalech, ve výdrži, ale taky si pořádně za posilujete.

Na hodině můžeš zažít:

STRONG
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA S DYNAMICKÝM STREČINKEM
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

activator racer marketing

Co Ti naše tréninky přinesou?

Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Naše cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je cvičení pro mě?

Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninků. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Co potřebuji na kruhové cvičení?

Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.

NEBOJ SE NÁS NA COKOLIV ZEPTAT