Osobní trenér ve Slaném

Spolu to zvládneme
pomohu ti splnit tvůj sen

Ahoj

​Vidím, že hledáš osobního trenéra. A určitě Tvůj přístup chválím, protože v dnešní době je velkým hitem cvičení podle různých youtube videí, kde bohužel vidím spoustu chyb a nezkušený cvičenec si může spíše ublížit.
Osobní trenér by měl mít neustálý přehled v tréninkových metodách, dále také ve výživě a v neposlední řadě musí umět naslouchat klientům. Asi byste neradi chodili cvičit k trenérovi, který by už od dveří vypadal, jako by Vás chtěl sníst :D? Pokud najdete trenéra, který to všechno má a k tomu ho tato “práce” baví, pak máte z poloviny vyhráno, druhá polovina už je jen na Vaší vůli a odhodlání.
A jelikož už jste mě našli :D, tak vlastně nemusíte dál hledat a stačí už mě jen kontaktovat, a to buď přes formulář níže, nebo pomocí telefonního čísla či e-mailu. Osobní tréninky jsou ve Slánském fitku, který se nazývá House of Pain (nebojte se názvu).

Minulost

2010

Součastnost

já hubený

Ale abyste “nekupovali” zajíce v pytli,

něco málo Vám o sobě řeknu. Už několik let se zabývám problematikou stagnace a redukce tělesného tuku. Zúčastňuji se různých seminářů, kde se neustále vzdělávám a s ostatními trenéry konzultuji vývoj v oblasti fitness. Pravidelně se účastním různých OCR závodů. Rád navštěvuji i různé skupinové lekce, kde neustále doplňuji svou cvikovou zásobu, přeci jen člověk se učí celý život a u trenérů to platí dvojnásob. Ke svým klientům přistupuji zodpovědně a důstojně. Jsem certifikovaný osobní kondiční trenér, který je zaměřený na zdravotní cvičení s cílem posílit hluboký stabilizační systém (v dnešním trendu „CORE“). Školení v redukci tělesného tuku a plánování tréninku na míru. Preferuji hlavně cviky s vlastní váhou, ale vůbec se nevyhýbám použití moderních cvičebních pomůcek.
Těším se na společnou spolupráci a přeji krásný zbytek dne 🙂

[contact-form-7 id=“2818″]

 

SPECIALIZACE

  • Příprava závodníků na různé soutěže
  • Sestavování tréninkového plánu
  • Dietní a stravovací jídelníčky
  • Kondiční posilování a posilování s vlastní vahou
  • Zlepšení zdravotního stavu
  • Rozvoj rychlosti a vytrvalosti
  • Tvarování a zpevňování postavy