SACHARIDOVÉ vlny jako nejúčinnější dieta bez JOJO efektu » Buď svůj
sacharidové vlny
Kdo chce zhubnout i ten poslední gram tuku,
 sacharidové vlny jsou to pravé pro Vás.
Sledujte nás na Facebooku nebo odebírejte náš youtube kanál!

Nejoblíbenější dieta, kterou využívají i známý sportovci

Sacharidové vlny pomáhají redukovat tuk i těm nejlepším sportovcům světa. Tento fitness jídelníček patří mezi nejefektivnější způsoby, jak snížit tělesnou váhu bez takzvaného jojo efektu. Sacharidové vlny využívají princip zvaný „cyklování sacharidů“. Toto cyklování v lidském těle zapříčiní opravdu minimální zpomalování metabolismu a tím umožňují velice efektivně spalovat tělesný tuk. Sacharidové vlny patří k jedné z nejpoužívanějších redukčních diet.

Vyplň jednoduchý formulář, který nám pomůže vytvořit jídelníček přesně na tebe.

Nezávazně vyplnit formulář

Co je u sacharidových vln důležité?

Při spalování tuku je nutné manipulovat s poměrem základních makroživin a to jsou bílkoviny, tuky a sacharidy. Níže si popíšeme, k čemu jednotlivé mikroživiny jsou.

  • Bílkoviny – jsou nejdůležitějšími stavebními kameny našeho a těla a to nejen pro svaly.
  • Tuky – ve výživě mají opravdu nepostradatelnou úlohu a jejich extrémní omezování je zdravotně spíše anti produktivní. Tuky představují prostředí pro rozpouštění vitamínů A, D, E, K dále jsou zdrojem nezbytných esenciálních mastných kyselin. Bez tuků by v těle nemohly vznikat důležité hormony.
  • Sacharidy – Nejvýznamnější úlohou sacharidů je jejich energetická funkce. Slouží jako pohotový zdroj energie (glukóza), i jako zásoba energie pro případ náhlé potřeby organismu (svalový a jaterní glykogen). Sacharidy jsou hlavní živinou jídelníčku sportovce.

Proč sacharidové vlny?

Efektivně budujete svalovou tkáň

Účinné spalování podkožního tuku

Spolehlivá redukce hmotnosti

Zachování svalové hmoty

přečtěte si náš článek

V ceně procedury je:

Vytvoření jídelníčku

Jídelníček je vytvořen na základě vyplněného formuláře a telefonického hovoru.


ODBORNÁ KONZULTACE

Na veškeré Vaše otázky rádi odpovíme

Cena celé procedury je 650 Kč 450 Kč


KOUPIT NYNÍ

#spolutozvladnem2020

Pro koho jsou sacharidové vlny vhodné?


kulturisti

během rýsovací fáze

sportovci

jako součást přípravy na závody

muži i ženy

kteří chtějí rychle a účinně odbourat tuk

Jídelníčkem to nekončí!

1

Vytvoření jídelníčku

Naše sacharidové vlny jsou navržený na 11 dní a to pro každého klienta individuálně. Jídelníček je poté odeslaný ve formátu „PDF“ na Váš email. Za příplatek 100 Kč je možné jídelníček poslat ve svázané papírové podobě. Cena je včetně poštovného.

2

Konzultace

Je nám jasné, že PŘED, PO a během držení sacharidových vln budete mít plno otázek. Proto jsme si pro každého z Vás vyhradili čas, abychom se každému mohli věnovat individuálně. (pouze po dobu držení plus 2 dny před a po)

3

Vstup do VIP skupiny

Bude Vám udělen přístup do VIP sekce na sociálních sítí nebo Váš email bude vložen do VIP skupiny. Zde najdete aktuální informace k jídelníčkam, zajímave recepty, speciální akce pouze pro VIP klienty a mnoho dalšího. Samozřejmě se zde klienti i podporují a inspirují fotkami či recepty

Máte nějaký dotaz k sacharidovým vlnám?