Skupinové tréninky

SPECIÁLNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK
který Vás bude bavit

Po kliknutí na „registrovat“ je nutné provést registraci v události.
Available Spot(s): 19
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

24
Červenec
17:00 - 18:00
House of pain
Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Středeční kruhový trénink

Kruhový trénink jedinečné skupinové cvičení ve Slaném Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, ...

Po kliknutí na „registrovat“ je nutné provést registraci v události.
Available Spot(s): 20
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

21
Červenec
17:00 - 18:00
House of pain
Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Nedělní kruhový trénink

Kruhový trénink jedinečný skupinový trénink ve Slaném   Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, ...


Toto skupinové cvičení je pravidelné a můžete si s námi zacvičit každou
středu a neděli od 17:00

Najdete nás v Královském městě Slaný
na adrese:

Stehlíkova 1245/1
Slaný 274 01

Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.
Tato skupinová hodina vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, ale i různé pomůcky (TRX, BOSU, činky, švihadla, boxovací pytel, posilovací tyče, a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.

Na hodině můžeš zažít:

STRONG
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA S DYNAMICKÝM STREČINKEM
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

Buď svůj trénink 17.4.2019

Co ti náš Kruháček přinese?

Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je Kruháček pro mě?

Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninku. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Lekce není určena klientům s vážnějšími zdravotními komplikacemi (kardio nemoci, astma, epilepsie atd).

Co potřebuji na Kruhový trénink?

Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.