Nedělní kruhový trénink

Organizátor

Petr Duchek
Phone
776538568
Email
info@budsvuj.com
Rezervace

Místo

House of pain
Stehlíkova 1245/1, 274 01 Slaný

Weather

Částečně zataženo
26 °C
Wind: 13 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 11 KM

Date

Srp 25 2019

Time

17:00 - 18:00

Cena

100 Kč

Nedělní kruhový trénink

Kruhový trénink
jedinečný skupinový trénink ve Slaném

 

Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.
Toto venkovní cvičení vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky ale i okolní terén (schody, kopce a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.

Na hodině můžeš zažít:

STRONG
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA S DYNAMICKÝM STREČINKEM
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

Co Ti venkovní cvičení přinese?

Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Venkovní cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je cvičení pro mě?

Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninků. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Lekce není určena klientům s vážnějšími zdravotními komplikacemi (kardio nemoci, astma, epilepsie atd).

Co potřebuji na venkovní cvičení?

Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou čistou obuv, ručník a chuť si s námi zacvičit.

Book Event

Počet osob
Available Lístky: 20
The Počet osob ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *