Venkovní cvičení každý pátek

Co víc si přát
než cvičení pod širým nebem

Po kliknutí na „registrovat“ je nutné provést registraci v události.
Available Spot(s): 30
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

26
Červenec
18:30 - 19:30
Atleticky stadion VSH Slaný
U Stadionu I. 1721, 274 01 Slaný

Venkovní cvičení, každý pátek.

Co víc si přát než cvičení pod širým nebem   Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo ...


Každý pátek si s námi můžete zacvičit
18:30

Aktuální informace najdete na našich stránkách

Tréninky se konají naběžeckém oválu, nebo na workoutovém hřišti.
Obě místa jsou ve Slaném a kousek od sebe

Jedná se o intervalový trénink, který střídá kardio zátěž s posilováním. Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle, což má za následek rychlejší spalování tuků. Spalování tuků tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u TV.
Toto venkovní cvičení vystřelí Vaši kondici a restartuje Vaši hlavu. Během tréninku využíváme vlastní váhu, různé pomůcky ale i okolní terén (shody, kopce a další). Během lekce se můžete těšit na řadu zajímavých a netradičních cviků, které zvyšují vytrvalost a sílu, rozvíjí rychlost a výbušnost. Hodina je koncipována tak, aby se komplexně zapojilo co nejvíc svalových skupin.

Na hodině můžeš zažít:

STRONG
Posilovací lekce kombinující různé cviky, které formují svaly celého těla s využitím zátěží a posilovacích pomůcek: stepy, činky, expandery, posilovací tyče, atd.

TABATA S DYNAMICKÝM STREČINKEM
Tabata je velmi efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla. Skládá se z krátkých, ale za to intenzivně fyzicky náročných výkonů a stejně dlouhém intervalu, kde provádíme cviky s nižší intenzitou.

cvičení venkovní cvičení

Co ti Venkovní cvičení přinese?

Mimo pocitu hlubokého uspokojení docílíte pravidelným tréninkem perfektní kondice a skvěle vypracované postavy. Venkovní cvičení má velice pozitivní účinky na Vaše zdraví i kondici. Díky cvičení se Vám krásně zformuje postava, zlepší se mobilita kloubů, zmírní se bolesti zad a celkově se zlepší držení těla.

Je cvičení pro mě?

Hodina je určena pro všechny věkové kategorie, každý může cvičit s jinou zátěží nebo intenzitou. Nezáleží na pohlaví, věku nebo sportovních dovednostech. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé, a to díky velkým možnostem variací tréninku. Lekce je vhodná pro muže i ženy, kteří hledají zábavu a zároveň si chtějí pořádně zamakat.

Lekce není určena klientům s vážnějšími zdravotními komplikacemi (kardio nemoci, astma, epilepsie atd).

Co potřebuji na Venkovní cvičení?

Neměli byste zapomenout na sportovní oblečení, pevnou venkovní obuv, ručník, čistou vodu a chuť si s námi zacvičit.