Předvánoční cvičení ve Slaném » Buď svůj
Předvánoční cvičení 2019
Vánoce se nám blíží a s nimi i náš speciální předvánoční trénink
Nebyla nalezena žádná událost!

Ahoj
Už počtvrté pro Vás pořádáme předvánoční trénink, a to 22.9.2019 od 9:00. A i letos máme pro Vás nějaké ty novinky, abychom si předvánoční čas pořádně užili.

Nemusíte se bát, celý předvánoční trénink se povede v klidném vánočním duchu, takže se opravdu nemusíte bát nějakých masochistických tréninků. Kdo bude chtít, může přinést na ochutnání nějaké to cukroví, abychom měli dostatečný zdroj sacharidů. Soutěž bude formou několika členných týmů, kde bude mix dámského a mužského pohlaví. Nejlepší z týmů vyhraje speciální pohár. Na samotný závěr akce bych se rád společně přesunul do nějaké restaurace. Bohužel jako každoročně i letos musíme stanovit maximální kapacitu na 25 lidí. A pozor, už teď je mnoho zájemců, což nás opravdu těší a určitě si to spolu užijeme. Takže pokud máte zájem se této jedinečné akce zúčastnit, raději se co nejdříve registrujte přes formulář níže.

Předvánoční cvičení
AKTUÁLNÍ INFORMACE
Najdete na FB události

Cena předvánočního cvičení

Celý trénink

Venkovní cvičení + vnitřní trénink a soutěž jako bonus (cca 5h) = 280 Kč

venkovní cvičení

Pouze venkovní cvičení (cca 1h) = 60 Kč

cvičení ve fitku

Pouze cvičení ve fitku se soutěží jako bonus (cca 4h) = 220 Kč

Je možné z ceny odečíst permice, které platí v House of pain (-90kč) a nebo multisportka (-90kč) kombinace nelze.

Termín události je 22.12.2019 (neděle) od 9:00. Aktuální harmonogram najdete na události. Každý rok se snažíme připravit to nejlepší, co umíme, takže doufáme, že i letos budete spokojení. A kdo s námi chodí pravidelně ví, že ten pocit na konci je k nezaplacení. Kdo si chce zpříjemnit poslední neděli před Vánoci, má teď možnost :).

Cvičení venku

Cvičení probíhá na běžeckém ovále, vedle plavecký haly. Během tohoto cvičení budeme využívat okolní terén.

Cvičení ve fitness centru

Cvičení probíhá v našem oblíbeném fitku House of pain. Cvičení bude probíhat v různých intervalech. Zažijete zajímavé cviky ve výdrži, ale taky si pořádně posilujeme. Během cvičení využijeme různé pomůcky i vlastní váhou.

Soutěž týmů

Jako poslední věc, bude soutěž týmu. Členové každého týmu budou náhodně vylosovány. Soutěž bude hlavně formou zábavy, ale i tak nejlepší tým obdrží pohár.

Společné potréninkové posezení

Na závěr celé akce, si společně sejdeme na nějakém dobrém jídle se sklenkou nějakého toho alkoholického nápoje.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, použijte formulář níže.